Zabouchnuté dveře ?

Zlomený klíč ?

Vypáčené dveře ?

Poškozený zámek ?

Máme adekvátní a rychlé řešení!

Potřebujete rychle a neodkladně profesionální zámečnickou pomoc?

Zámečnictví Brundibár má pro vás rychlé a adekvátní řešení! Zavolejte na naši NON-STOP linku   602 333 173 a do 30 minut jsme na místě.​

Nouzové otevírání trezorů

Nouzové otevírání dveří

Nouzové otevírání aut

Otevírání zámků bez klíče

To vše a mnohem víc pro vás vyřeší Zámečnictví Brundibár v Praze.

O nás

Zamecnitvi_Brundibar_Obchod
Zamecnitvi_Brundibar_Tym

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na maximální možný individuální přístup, kvalitu služeb a celkovou profesionalitu. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru zámečnictví a souvisejících doplňkových zámečnických služeb vám navíc zaručují ty nejlepší zámečnické služby v kombinaci s více než příznivými cenami. V rámci naší NON-STOP zámečnické pohotovosti je vám k tomu navíc vždy k dispozici zkušený a odborně kvalifikovaný zámečník.

V klidné části Prahy 4 a přesto s dobrou dopravní dostupností z centra Prahy i okolí – to je poloha naší „zámečnické základny“ a zámečnického obchůdku našeho kouzelného Zámečnictví Brundibár. Pokud se s námi toužíte setkat osobně nebo od nás potřebujete rychle vyrobit nový klíč či alespoň duplikát klíče, zakoupit drobné zámečnické výrobky nebo potřeby pro zámečníky. Zkrátka ať už je důvod jakýkoliv, vždy vás rádi v naší kamenné pobočce Zámečnictví Brundibár na Praze 4 rádi uvidíme, pomůžeme či alespoň odborně poradíme.